Üniversite Temsilciliği

Notedu olarak amacımız öğrencileri biraraya getirerek hem birbirlerinden faydalanmaları yoluyla öğrenim hayatlarını kolaylaştırmak hem de aralarındaki etkileşimi arttırarak onlara sosyal bir ortam sağlamak. Hedefimiz tüm okullara ulaşmak. Bu sayede her öğrenci ister kendi okulunun ders notlarına ulaşabilecek ister derslerini merak ettiği başka bir okulun ders notlarına.

Notlar konusunda öğrencilerin çok fazla problem yaşadığının farkına varan NOTEDU olarak sizler için büyüyor ve bir an önce not arşivimizi büyütebilmek için canla başla çalışıyoruz.

Bu aşamada yalnız ilerleyemeyeceğimizi biliyoruz ve tam da işimizin merkezine koyduğumuz siz öğrencilerin yardımına ihtiyaç duyuyoruz. Tüm okullara gidip kendimizi bizzat tanıtmayı elbette çok isteriz fakat yetişmemiz imkansız. Biz her okuldan bir temsilci aracılığıyla bunu başarabileceğimizi düşünüyoruz.

Üniversite temsilcisi arkadaşlarımız ile iletişime geçerek kendimizi öncelikle onlara tanıtmayı onların ise bizleri okullarına tanıtmasını istiyoruz. Üniversitelerdeki etkinliklerden haberdar olalım, ulaşabiliyorsak gelelim, tanışalım istiyoruz. Bizlere ulaşamayanlar varsa temsilci arkadaşlarımız aracılığıyla ulaşsınlar, eksiklerimizi, gelişmesini ve eklenmesini istedikleri her ne varsa onlar ile bize kolayca ulaştırsınlar istiyoruz.

Neden ünivesite temsilcisi olmalıyım?

Öğrenci odaklı bir ekosistemin tam merkezinde tabii ki üniversite temsilcilerimiz yer alacaktır. Notedu ile öğrenciler arasında sağlam bir iletişim sağlayarak sistemin kendileri için en faydalı hale gelmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra tabii ki temsilci arkadaşlarımız için farklı ayrıcalıklar da tanıyacağız.

Öncelikle aktif üniversite temsilcilerimiz notlarını Notedu'dan %10 indirimli alıyor olacaklar.

Temsilci olarak bloğumuzda söz hakkınız olacak. Eğitim, üniversiteniz veya Notedu ile ilgili olan tüm yazılarınızı kendi adınız ile blog.notedu.com’da yayınlama hakkına sahip olacaksınız.

Üniversite yaşamının olmazsa olmazı etkinlikler ve şenlikler. Bunların hiçbiri temsilcilerimizsiz olmaz. Bizim dahil olduğumuz tüm etkinliklerde sizlerin de bizimle orada olmasını sağlayacağız.

Zaman zaman sinema, tiyatro ve konser gibi etkinliklere indirimli yada ücretsiz bilet kazanıyor olacaksınız.

Ve biz büyüdükçe eklenecek daha bir çok şey…

Üniversite temsilcisi olduğumda neler yapmam gerekir?

Bizi üniversite ve bölümlerinizde tanıtmanız.

Platforma not yükleyebilecek iyi not tutan arkadaşlarınız ile iletişime geçerek not yüklemeye teşvik etmeniz. Eğer iyi not tutuyorsanız tabii ki kendi notlarınızıda Notedu'ya yüklemeniz.

Notedu'yu kullananlardan gelen şikayet ve tavsiyeleri bize iletmeniz.

Bizim tanıtıcı materyaller dağıtmamızda ve ulaştırmamızda yardımcı olmanız.

Nasıl üniversite temsilcisi olurum?

Bize istediğiniz iletişim kanalından ya da iletişim sayfamızdan kendinizi tanıtan ve neden temsilci olmak istediğinizi anlatan kısa bir yazı ile ulaşmanız yeterli. Biz size mutlaka döneriz.

Heyecanla bekliyoruz.

Üniversite Temsilcisi Simge